Inteligenta mata BeSafe Anti-Abandon

BeSafe Anti-Abandon to innowacyjne urządzenie do umieszczenia na siedzeniu fotelika samochodowego. Pasuje do wszystkich fotelików samochodowych BeSafe.

Dostępność: Brak w magazynie

259,00 zł


10 rat 0% + karencja w spłacie.
Zapłać za 3 miesiące! bez kosztów!


Dlaczego Tylem.pl.pl?

Pierwszy i jednyny sklep wyłącznie z wszystkimi modelami fotelików RWF. Doświadczenie i wiedza - sprzedajemy i doradzamy od 2007 roku.
Zobacz więcej ...

14 dni na zwrot, bezpieczeństwo transakcji, oryginalne produkty - to nasza gwarancja udanych zakupów.
Zobacz więcej ...

Szybka i bezpieczna dostawa oraz wniesienie paczki - Kurier.
Zobacz więcej ...

Produkty wyłącznie z oficjalnej polskiej dystrybucji wraz z polską gwarancją.
Zobacz więcej ...


Czat z konsultantem

Opis produktu
Szczegóły

BeSafe iZi Transfer

BeSafe Anti-Abandon to innowacyjne urządzenie do umieszczenia na siedzeniu fotelika samochodowego. Pasuje do wszystkich fotelików samochodowych BeSafe.

  • Łatwy montaż na wszystkich fotelikach samochodowych BeSafe poprzez umieszczenie podkładki na siedzisku
  • Powiadamia rodzica (alarmem dźwiękowym) na smartfonie, jeśli dziecko zostanie pozostawione w samochodzie
  • W przypadku braku odpowiedzi na powiadomienie na smartfonie, wysyłany jest SMS na wcześniej wybrane numery telefonów, wskazujące współrzędne geograficzne samochodu


Urządzenie BeSafe Anti-Abandon to innowacyjna mata, którą nakłada się na siedzisko fotelika samochodowego dla dziecka. Technologia Bluetooth w połączeniu z czujnikiem opracowanym i wyprodukowanym przez Digicom B810 Group pozwala wykryć obecność dziecka na siedzisku, zapobiegając ryzyku pozostawienia go w samochodzie.

Informacje techniczne:

  • łatwa w montażu na wszystkich fotelikach samochodowych
  • żywotność baterii: 4 lata
  • możliwość zapisania w aplikacji do 3 numerów telefonów (2 standardowe; 1 alarmowy - automatyczny w danym kraju) jednocześnie


Uwaga
Urządzenie nie zastępuje nadzoru dorosłych nad dziećmi. Uściślono również, że ani ta aplikacja, ani podłączone do niej urządzenie nie mogą być traktowane ani rozumiane przez użytkownika jako system bezpieczeństwa. Użytkownik musi zatem podjąć wszelkie uzasadnione środki w celu uniknięcia lub ograniczenia wszelkich szkód lub negatywnych skutków, które mogą wynikać z właściwego i niewłaściwego użytkowania urządzenia.

Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Produkt wysyłamy produkt niedostępny
Producent BeSafe
Waga 0.3000
EAN Nie
Instrukcja Instrukcja do
Film
Recenzje
Napisz własną recenzję
Oceniasz: Inteligenta mata BeSafe Anti-Abandon
Tagi produktu
Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Gwarancja udanych zakupów Gwarancja udanych zakupów

Gwarancja udanych zakupówGwarancja udanych zakupów W sklepie Tylem.pl zawsze mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa i pewności zakupów.
Chcą Państwo bezpiecznie kupować w sklepach internetowych? Mieć pewność, że w terminie otrzymają zamówione produkty, a dane będą bezpieczne? Ewentualne reklamacje nie będą koszmarem lub opcją nie do wykonania? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z naszą gwarancją udanych zakupów.

Jeśli chcą Państwo przekonać się, dlaczego przez naszych Klientów uznawani jesteśmy za profesjonalistów - zapraszamy do zakupów.
Zapraszamy też do odwiedzin w naszym sklepie stacjonarnym lub do kontaktu z nami. Nawet jeśli nie skorzystają Państwo z naszych usług – przekonacie się, jak wielu rzeczy możecie się u nas dowiedzieć.

” Wspierać rodziców, dostarczając bezpieczne i dopasowane produkty „Gwarancja udanych zakupów Zobacz jak realizujemy naszą gwarancję udanych zakupów.