Nasza historia

Od 2007 roku spełniamy oczekiwania naszych klientów. Specjalnie z myślą o dzieciach i ich rodzicach stworzyliśmy firmę, której produktami są foteliki samochodowe oraz akcesoria służące do bezpiecznej i komfortowej podróży.

Wspierać rodziców, dostarczając bezpieczne i dopasowane produkty

Historia

Pierwszy w naszym kraju sklep wyłącznie z fotelikami montowanym tyłem do kierunku jazdy.

Nasi pracownicy i konsultanci z chęcią udzielą wszelkich odpowiedzi i porad. Zawsze staramy się podpowiedzieć i doradzić jak najbardziej optymalny wybór.

Posiadamy produkty najwyższej jakości, pochodzące wyłącznie z autoryzowanych polskich dystrybutorów. Oferujemy prodykty sprawdzone, testowane, dobre jakościowo i uznanych marek oraz producentów. Produkty zawierają europejski certyfikat dopuszczenia do ruchu ECE R44-04 (homologacja). Wiele z oferowanych fotelików było testowanych nie tylko przez Niemiecki ADAC, a także Angielski AA, Holenderski ANWB oraz Austriacki OEAMTC.

Jeśli chcesz przekonać się, dlaczego przez naszych klientów uznawani jesteśmy za profesjonalistów – zapraszamy.

Opinie o nas

Zobacz co piszą o nas nasi klienci.
Dołącz do grona zadowolonych i bezpiecznych rodziców.

Jeżeli będę kupował kiedyś nowy fotelik dla dziecka wybór będzie tylko jeden – tyłem.pl.

Fantastyczne podejście do klienta, duża cierpliwość, doświadczenie. Na początku 3 foteliki przymierzone do dziecka a później każdy z nich przymierzony do samochodu.

Oprócz tego wiele cennych informacji i rad przekazanych w tak zwanym międzyczasie. Gorąco polecam.

Super.
Profesjonalna pomoc w wyborze fotelika. Duża wiedza i bardzo podejście do dzieci. Gorąco polecam

Polecam w 100%!!!
Pani Marta obsłużyła nas pomimo później pory (5 min przed zamknięciem) -miło i fachowo. Wyjechaliśmy z zamontowanym fotelikiem ?
Po miesiącu wróciliśmy po dodatkowy fotelik obsługa ekspresowa!
Polecam wszystkim ?

Nasi eksperci

Poznaj naszych ekspertów i doradców. Zobacz ich profile i pracę a jeśli chcesz o coś zapytać lub szukasz kontaktu – chętnie pomożemy.

Marcin Węgrzynek

Twórca Tylem.pl

Właściciel firmy Otigo, CEO Grupy Bezpieczni!, bloger, ekspert fotelikowy propagator bezpiecznych podróży i fotelików RWF. Ojciec dwóch księżniczek 😉

Marta Istelska

Szefowa szczecińskiego oddziału.

Motto życiowe „zbawię świat, nawet jeżeli (podobno) się nie da”. Propagatorka jazdy tyłem do kierunku jazdy, blogerka, wschodząca gwiazda youtube. Najbardziej lubi wyzwania, jak zamontowanie pięciu fotelików w dwuosobowym samochodzie.

Krzysztof Harlak

Twórca oddziału w Gdańsku.

Mistrz może być tylko jeden. Ja. Jak praca jest pasją niemożliwe rzeczy stają się możliwe a uśmiech i zadowolenie naszych małych klientów jest największą nagrodą.

Robert Adamek

Twórca oddziału w Lublinie.

Prowadzący oddział w Lublinie, bloger, ekspert fotelikowy.

Anna Mazurkiewicz

Twórca oddziału w Warszawie.

Odpowiada za warszawski oddział Tylem.pl od samego początku jego powstania, blogerka, ekspertka fotelikowa, dumna mama, poszukiwaczka bezpieczniejszych sposobów na przemieszczanie się.

Dołącz do Tylem.pl

Franczyza lub sklep partnerski.