:Strona głównaSklepySklep Tylem.pl w Gdańsku

Adres sklepu Tylem.pl Trójmiasto – Gdańsk

ul. Piekarnicza 2A
80-126 Gdańsk

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Wtorek  10:00 – 18:00
Środa  10:00 – 19:00
Czwartek – Piątek  10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 15:00
Niedziela – nieczynne

Kontakt

Tel. : +48 510 103 483
E-mail: Gdansk@Tylem.pl
Czat: Konsultant

GPS

54.328009, 18.614449

Zobacz nas

Lokalizacja sklepu Tylem.pl Gdańsk

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded.
I Accept
Morbi vitae purus dictum, ultrices tellus in, gravida lectus.

Sklep Tylem.pl Gdańsk

Tylem.pl, to sklep, który, jak żaden inny, zadba o bezpieczeństwo Twojego dziecka.

Fotelik dla dziecka powinien być dobrany. Do dziecka i do samochodu w którym będzie podróżował. Dobra, przetestowana konstrukcja fotelika samochodowego oraz dopasowany i poprawnie zamontowany fotelik dają większą gwarancję podczas zdarzenia drogowego.
Jako odział w Trójmieście, sieci sklepów eksperckich Tylem.pl od dawna kładziemy nacisk na mierzenie i dopasowywanie fotelików dla dzieci.
Badania pokazują, że foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy (RWF) są dużo bezpieczniejsze niż konstrukcje umieszczone przodem (FWF), dlatego zaleca się jazdę tyłem najdłużej jak się da – nawet do 5 czy 6 roku życia.
Chociaż nazwa firmy wskazuje na foteliki tyłem, to w ofercie posiadamy także bezpieczne foteliki przodem – oczywiście dla starszych dzieci.
Każdy klient jest u nas traktowany indywidualnie, bo przymiarka fotelika, to jak przymiarka buta – tylko idealnie dopasowany spełni swoją rolę.
Chętnie pomożemy. Zapraszamy.

Dziesięć gwiazdek to za mało.

Wybór fotelika dla dziecka do samochodu wydaje się prosty? Błąd! Tu nie chodzi o to, aby fotelik ładnie komponował się z tapicerką auta, czy trafiał w gust rodziców. Najważniejsze, aby był bezpieczny, czyli dobrze dobrany do samochodu i dobrze przypięty. Okazuje się, że fotelik fotelikowi jest nierówny, jak więc wybrać ten właściwy, który zagwarantuje bezpieczeństwo maluszkowi?

Sprzedażą fotelików zajmuje się Pan od dawna, zdecydował przypadek?

Wiele, wiele lat temu pracowałem w sklepie dziecięcym. Foteliki dopiero wchodziły na nasz rynek i o szczegółowe informacje na ich temat było dość trudno. Próbowałem szukać na zagranicznych portalach i dokształcać się na własną rękę, chociaż wtedy nie było to łatwe (śmiech). Któregoś dnia miałem klientów, którzy poprosili o dobór fotelika – dobrałem go, bazując na informacjach, które udało mi się, gdzieś tam uzyskać. Minęło kilka tygodni, kiedy pojawili się znowu. Pamiętam, że mieli dziwne miny, jakby nieco skonsternowane. Spytałem, czy coś się stało, czy chcą złożyć reklamację. Okazało się, że mieli bardzo poważny wypadek samochodowy i dzięki fotelikowi ich dziecku nic się nie stało. Przyszli podziękować… Wtedy do mnie dotarło, że nie pomagam dobierać mebelków i że moja praca nie jest zwykłą pracą, tylko obarczona jest ogromną realną odpowiedzialnością. To sprawiło, że chciałem wiedzieć jeszcze więcej i z czasem ta praca stała się też moją wielką, chociaż wiem, że niecodzienną pasją (śmiech).

Jak narodził się pomysł na stworzenie własnego sklepu?

Przez jakiś czas byłem przedstawicielem handlowym, to dało mi naprawdę duże doświadczenie. Miałem okazję zobaczyć, jak się projektuje foteliki, jak powstają i jak wygląda ich produkcja. Chciałem stworzyć sklep, który będzie nie tylko miejscem zakupów, ale także miejscem, w którym klienci będą mogli zdobyć wiedzę i zrozumieć, jak ważny dla bezpieczeństwa dziecka jest dobór odpowiedniego fotelika. Udało się! Od kwietnia razem z moją wspólniczką prowadzimy sklep. Myślę, że to takie ukoronowanie naszej kariery, bo oboje od dawna związani jesteśmy z tą branżą i oboje tak samo ją czujemy.

Klienci doceniają doświadczenie i rzetelność?

Nie narzekamy (śmiech). Przyjazd klienta do naszego sklepu traktujemy jako kredyt zaufania. Przeważnie klient, który do nas przyjeżdża, decyduje się na zakup fotelika właśnie u nas. Cieszy nas to i to nie tylko ze względu na biznes, ale głównie dlatego, że mamy możliwość edukować, a to przekłada się na to, że coraz więcej dzieci jest po prostu bezpieczna. Przyjeżdża do nas też sporo osób, które mają foteliki kupione w innym sklepie, ale chcą upewnić się, czy dobrze im doradzono. To dla nas nie jest problemem – pokazujemy, jak należy je przypiąć i sprawdzamy, czy rzeczywiście są odpowiednio dobrane. Zdarza się, że wszystko z nimi jest ok, ale są przypadki, kiedy ktoś kupił przypadkowy fotelik, nie mając na ten temat żadnej wiedzy, wtedy staramy się przekonać taką osobę do zmiany fotelika.

Jaki fotelik jest najbezpieczniejszy?

Bezpieczeństwo w kwestiach fotelików jest pojęciem względnym. Fotelik może mieć „dziesięć gwiazdek”, ale źle dobrany czy przypięty, może nie spełnić swojej funkcji. Wybierając fotelik, warto zwrócić uwagę na testy konsumenckie, ale najważniejsze jest, aby fotelik pasował do samochodu i dziecka. I tu zaczyna się cała zabawa (śmiech). Bezpieczeństwo to jeden aspekt, nam zależy również, żeby fotelik był dobrany także do potrzeb rodziców. Czasami są to bardzo wysokie osoby, które chciałyby komfortowo usiąść z przodu. W większości przypadków udaje nam się dobrać fotel, włączając i takie potrzeby rodziców.

Ogrom Pana wiedzy w dziedzinie fotelików potwierdza też nagroda, którą Pan otrzymał…

Rzeczywiście w 2015 roku udało mi się zdobyć pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski Fotelikiada. To konkurs z wiedzy praktycznej i teoretycznej o fotelikach. Konkurencja była naprawdę duża, a nagroda była dla mnie dużym wyróżnieniem, ale też udowodniła, że kierunek który obrałem, jest tym właściwym

Wywiad z twórcą Tylem.pl Gdańsk, Krzysztofem Harlakiem.

Opinie o Tylem.pl Gdańsk

Kilka opinii, jakie otrzymaliśmy od naszych klientów. Chcesz dodać swoją opinię o Tylem.pl? Zachęcamy do tego. Zobacz > Oceń Nas.

Jeżeli będę kupował kiedyś nowy fotelik dla dziecka wybór będzie tylko jeden – tyłem.pl.

Fantastyczne podejście do klienta, duża cierpliwość, doświadczenie. Na początku 3 foteliki przymierzone do dziecka a później każdy z nich przymierzony do samochodu.

Oprócz tego wiele cennych informacji i rad przekazanych w tak zwanym międzyczasie. Gorąco polecam.

Super.
Profesjonalna pomoc w wyborze fotelika. Duża wiedza i bardzo podejście do dzieci. Gorąco polecam

Sprawnie, szybko i profesjonalnie dobrany fotelik. Super sympatyczni państwo, człowiek odnosi wrażenie że jest jedynym klientem a nie kolejna osoba do odchaczenia. Poświęcają bardzo dużo uwagi ♥️

Takiego sklepu było nam trzeba 🙂

Profesjonalnie, z dużym asortymentem i zawsze pomocna obsługa.

Zobacz wszystkie nasze sklepy stacjonarne z fotelikami dla dzieci. Zapraszamy na stronę "Sklepy Tylem.pl".
Zerknij do działu "Kontakt". Pisz na Pomoc@Tylem.pl lub zadzwoń pod nr. tel.  +48 735 915 566. Wolisz chat?
Szukasz kontaktu do sklepu internetowego Tylem.pl? Zobacz dział "Kontakt Sklep Internetowy"
Chcesz porozmawiać z nami na czacie? Nie ma problemu 😉 Zobacz "Rozmowa z konsultantem".