Poduszki stabilizujące

Małe dzieci dużo śpią. Aby ten sen był bezpieczny i komfortowy także podczas podróży, zadbaj o odpowiednią stabilizację głowy. Poduszka do fotelika to bezpieczny gadżet z rekomendacją instytutu ADAC, który sprawi, że głowa nie będzie bezwiednie opadać na ramię, powodując dyskomfort i ból. Poduszka stabilizująca do fotelika to proste i wygodne rozwiązanie stworzone z myślą o maluchach i starszych dzieciach. Wybierając poduszkę do fotelika samochodowego zwróć uwagę na jej jakość oraz certyfikaty! Nasz ekspercki sklep z fotelikami samochodowymi oferuje wyłącznie sprawdzone poduszki stabilizujące od renomowanych producentów, które można bezpiecznie stosować podczas jazdy. Potwierdzają to wysokie noty w testach ADAC i Öko-Test. Sprawdź nasze propozycje i zamów poduszkę stabilizującą do fotelika samochodowego dla swojego dziecka.

Sandini SleepFix Bike... Sandini SleepFix Bike... 2
Dostępny
Poduszki stabilizujące

Sandini SleepFix Bike OUTLAST Szary

1366
175,00 zł
Poduszka stabilizująca dedykowana do: przyczepek rowerowych fotelików rowerowych fotelików samochodowych (z racji krótszych pasków rekomendowana jest przymiarka) wykonana w technologii Outlast.
BeSafe Poduszka... BeSafe Poduszka... 2
Dostępny
Poduszka pozwalająca dzieciom na oparcie głowy podczas snu zapewniając utrzymanie pozycji głowy dziecka wokół zagłówka. Pasuje do wszystkich fotelików BeSafe z grupy 1 i 2.
139,00 zł
Poduszka stabilizująca to bezpieczne, proste i wygodne rozwiązanie dedykowane małym pasażerom – od 18 miesięcy do 12 roku życia. Produkty SANDINI posiadają pozytywną rekomendację instytutu ADAC oraz otrzymały ocenę „bardzo dobrą” w testach prestiżowego magazynu Öko-Test.
Poduszka stabilizująca... Poduszka stabilizująca... 2
Dostępny
Poduszki stabilizujące

Poduszka stabilizująca SANDINI SleepFix Baby XS

SANDINI SleepFix Baby XS
169,00 zł
Bezpieczna i uniwersalna poduszka stabilizująca zapobiagjąca opadaniu główki dzieci przewożonych w fotelikach samochodowych i wózkach spacerowych. Przeznaczona dla maluchów od urodzenia do ok. 18 miesiąca życia.
Pokazano 1-8 z 8 pozycji
Produkt dodany do ulubionych
Produkt dodany do porównania.

Wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies) oraz podobne technologie w celu świadczenia usług,
dostosowania serwisu do indywidualnych preferencji oraz w celach statystycznych. Możesz
zawsze wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.