Sieć sklepów eksperckich Tylem.pl obchodzi swoje kolejne urodziny.
Dziękujemy Wam za każdy z tych dni, kiedy byliście z nami ????
Każdy z naszych oddziałów świętuje – choć każdy ma inną ilość świeczek na torcie, jednak razem z Wami, obchodzimy nasze urodziny ?
Niestety, dzięki COVID-19 ? w tym roku nie robimy typowych imprez w sklepach stacjonarnych, ale to nie znaczy, że nie świętujemy i nic nie przygotowaliśmy.

Morbi vitae purus dictum, ultrices tellus in, gravida lectus.

Pomyśleliśmy o zabawie. Podobne zabawy organizowaliśmy wcześniej. Jednak te urodziny są inne. Zatem i zabawa będzie lekko inna. Tym razem bony nie będą tylko do jednego naszego sklepu. Bony można wybrać do każdego z naszych oddziałów. Zatem mamy dla Was prezent – rozdamy bony o wartości 90 000 zł do naszych sklepów stacjonarnych!

Co trzeba zrobić?

W piątek tj. 02.04.2021r. równo o godzinie 20:00 na głównym profilu Tylem.pl i w przycisku powyżej, opublikujemy link, pod którym będzie nasza zabawa. Wygrana to BON na fotelik, do wykorzystania w wybranym prze Was sklepie stacjonarnym Tylem.pl!

Bony ważny do końca sierpnia 2021r. zatem nagroda o długim terminie przydatności. Śpieszcie się z wypełnieniem zadania lecz niekoniecznie z wizytą. Zawsze chętnie Was gościmy lecz koronawirus nie rozpieszcza. Zapraszamy po kwarantannie, damy radę. Jeśli jednak istnieje potrzeba wizyty – prosimy zapoznać się z informacjami o pracy wybranych sklepów we wpisie o kwarantannie i naszych zmianach w związku z epidemią.

Obserwujcie nasz profil Tylem.pl i powodzenia. Regulamin zabawy „Urodziny Tylem.pl„.

Informacje dla zwycięzców

Gratulujemy ?

Każda z osób, która dzielnie przeszła przez cały proces i ukończyła zadanie, otrzymała już wiadomość potwierdzającą wygraną wraz ze specjalnym kodem.

Zgodnie z Regulaminem zabawy, kod należy podać na początku spotkania z doradcą w wybranym sklepie stacjonarnym Tylem.pl.

Pytania? Chętnie pomożemy.

Tym razem nie udało się wygrać?

Też nam przykro.

Jednak nic straconego. To nie ostatnia nasza zabawa. Bądźcie z nami na bieżąco, niedługo ponownie coś zaprezentujemy.

Polecamy zapisać się do naszego newslettera, śledzić nasze konta społecznościowe – tak szybko dowiecie się o naszych nowościach.

Morbi vitae purus dictum, ultrices tellus in, gravida lectus.